Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

 

                                                Diksiyon Eğitimine Neden İhtiyacımız Var ?

 

Diksiyon dersi eğitimi; sözlü iletişimi alanında popüler eğitimlerimizdendir. Diksiyon beklentilerinizle ile tüm detayları öğrenerek hayatınızda iletişimi doğru ve etkili kullanarak daha rahat iletişim kurabileceksiniz. Diksiyon ve ses tonu, iletişim kalitesini doğrudan etkilemektedir. Öğreneceğiniz detaylı teknikler sayesinde iletişim kalitenizi arttıracaksınız…

Bu nedenle eğitim ile beklentilerinizi belirledikten sonra özellikle “ Diksiyon dersine neden gereksiniz duydunuz ?” soruna cevap bulduysanız ya da bizim tarafımızdan belirlenmesini istiyorsanız bunu belirterek siz özel olarak hazırlanacak programımızdan yararlanabilirsiniz.

Güçlü bir diksiyon ve ses tonu sizde varsa konuşma sırasında öne çıkarsınız. Bu eğitimi sayesinde zengin bir ses tonuna sahip olursunuz ve konuştuğunuz kişiler olumlu tepkiler vermek zorunda kalır.

Alacağınız bu eğitimle, bulunduğunuz her ortamda fark edilir, tercih edilen, dikkat çekici ve iz bırakan bir birey olabilmenin tüm sırlarını öğreteceğiz. Üstelik zaman ve mekan sınırı olmadan uzaktan eğitim  rahatlığıyla Evden, işten, tatilden hatta yurtdışından hiç fark etmez. Bilgisayarınız , cep telefonunuz, tabletinizi hazırlayın ve değişiminizde doğru yola çıkalım.

Güzel ve etkili bir Türkçe ile hemen fark edilir ve toplumda her zaman daha saygın bir yere sahip olacaksınız. Başarılı bir iletişim ile hem insanları etkileyin hem de özgüveninizi arttırın.

Diksiyon kursu ile birlikte başlayacak olan Online Beden dili eğitimimize de katılım gösterip parallel olarak bu eğitimleri tamamlayabilirsiniz..

Diksiyon eğitimi almak  isteyen katılımcılara yönelik diksiyon uygulamaları eğitimi vermeyi hedeflemekteyiz. Katılımcılarımıza konuşma ve yazı dili hatalarına yönelik, doğru telaffuz ve yazım konularında pek çok uygulama yaptırılacaktır. Böylelikle, dilimizi kurallarına uygun biçimde kullanmaları sağlanacaktır.

DİKSİYON EĞİTİMİN ÖNE ÇIKAN ÖZEL EĞİTİMLERİMİZ;

 • HIZLI KONUŞMA
 • KEKEMELİK
 • KELİME YUTMA
 • AKSAN (İŞVE) SORUNU
 • TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞAMAMA
 • HEYECAN SORUNU
 • HİTABET SANATI
 • DÜŞÜK SES TONU İLE KONUŞMA
 • NEFES SORUNU
 • TELAFFUZ
 • HARFLERİN YERİNİNİ DEĞİŞTİRİLMESİ

gibi öne çıkan eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Biz diksiyon dersinin farklı sebeplerle başvurmuş kişilerin bir grup dersi  şeklinde eğilmesinin kişiye avantaj sağlamadığını tecrübeledik. Bu yüzden online derslerimiz kişiye özel olup birbir olarak işlenmektedir. Zamanınız ve emeğiniz bizler için önemli.

Başarılı biri olmanın en kolay yolu konuşma sanatı ile başlamaktadır. Çünkü etkili konuşma ile insanları kolayca etkileyebilir ve ikna edebilirsiniz. Sadece bu da iş ve eğitim alanlarınız da fark yaratmak istiyorsanız diksiyon eğitim bunun için iyi bir seçenek olacaktır.

Öğrencilerimiz özellikle yüksek lisans ve doktora yapıp alanın uzmanlaşmak isteyenler, tez savunmalarınız, kongrelerinizde kitleler önünde sunum yapabilmeniz önem arz etmektedir. Kısacası hayatımızın her alanında diksiyon eğitimine ihtiyaç duymaktayız.

Günümüzün en yeni ve güncel eğitiminde konuşma ve iletişime dair her şeyi bulacaksınız. İster bir spiker veya seslendirme sanatçısı olmak için, isterse iletişiminizi bir adım daha yukarı taşımak için sizleri de aramıza bekliyoruz.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler online eğitim için internet/ web  araç ve uygulamalarını çok iyi kullanmaktadır.. Kişiye özel hazırlanan eğitim ve danışmanlık programlarıyla, hedef ve ihtiyaca yönelik çalışmalar yapılır. Eğitimi sınıf içinde almayı tercih etmeyen veya spesifik bir ihtiyacı olan katılımcılar için ideal bir çözümdür.

Teknik destekelerimiz hocalarımız tarafından sağlanmakta olup programın yüklenmesi ve hatta kullanılması yönünden sizlere destek vereceklerdir..

Subscribe to our Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Share this post with your friends

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin